Stylish vaatdoekjes met houder van Eva Solo

Waar laat jij het vaatdoekje in je keuken? Ligt ‘ie los op het aanrecht, hang je deze altijd over de kraan of verstop je ‘m in een la? Misschien heb je Mr. Sponge wel in je wasbak hangen… 😉 Mocht je nou nog op zoek zijn naar een mooie oplossing voor je vaatdoekjes, check dan even deze Eva Solo vaatdoekhouder met 2 hippe vaatdoekjes.
De microvezel vaatdoekjes van Eva Solo hebben een cilindervorm en zijn voorzien van een absorberende schuimkern. Door deze vorm kun je ze na gebruik rechtop laten uitlekken in de daarvoor bestemde houder, een klein schaaltje met in het midden een punt die voorkomt dat het doekje omvalt. Tijdens het gebruik zul je de doekjes natuurlijk plat drukken, maar door het materiaal veert deze daarna gewoon terug in zijn oorspronkelijke vorm.
Verkrijgbaar bij: Bol.com
Prijs € 38,45
Het ziet er wel leuk uit, maar €38 voor een vaatdoekje…
Zou je voor €26 minder ook een citruspers kunnen gebruiken als standaard?
Het idee van een staand vaatdoekje bevalt me wel!
Hahaha eens Luc, ik vind ze zelf ook wel duur. Maar ja, da’s vaak met design-dingetjes! Die citruspers staat natuurlijk lang zo mooi niet.. 😉
Can’t argue with that…
Dan toch maar een Mr. Sponge.
Ook al is die meer fun, dan stylish.